טיהור מים

החברה המובילה במתן שרותי טיהור מים, בתחום הנדסת הכימיה והנדסת טיפול במים. אנו מספקים שירותים בכל חלקי  הארץ. אנו מונים מאות לקוחות בארץ, בתחום התעשיה, פרמצפטיקה, מזון ועוד.

חברה Water-Treatment הינה החברה המובילה במתן שרותי טיהור מים, בתחום הנדסת הכימיה והנדסת טיפול במים.

אנו מספקים שירותים בכל חלקי  הארץ מאילת ועד קריית שמונה.

אנו מונים מאות לקוחות בארץ, בתחום התעשיה, פרמצפטיקה, מזון ועוד. חברתינו ביצע מספר פרויקטים בחול (גרמניה, רוסיה, גאורגיה),

בחברתנו צוות מקצועי המונה מהנדסי מים, דוקטור להחלפת חום, יעצי מיזוג, וטכנאים מיומנים.

ווטר טריטמנט פועלת בשוק הישראלי מעל 10 שנים ומגייסת לקוחות מרוצים מידי שנה.

אנו נשמח לעמוד לשרותכם בכל השאלות הקשורות לטיפול מים, טיהור מים בתעשייה, וכימיקלים לטיפול במים.

טיהור מים הוא תהליך אשר מסיר את החומרים הלא רצויים במים כגון חומרים מומסים שונים, כימיקלים משקעים ועוד. תהליך זה מתבצע לפי דרישות שיאפשרו לקבל מים המתאימים לאותו מתקן בו הם זורמים.

תהליך זה מתבצע בשלבים שונים בין עם סינון מים על ידי פילטר מים, ריכוך מים, או טיהור דרך אוסמוזה הפוכה, לאחר מכן המים עוברים תהליך חיטוי על ידי כימיקלים או על ידי חיטוי באוזון , ישנה גם אפשרות לחטא מים על ידי אור אולטרה סגול.

תחומי ההתמחות שלנו

טיפול מים במגדלי קירור

מגדלי קירור משתמשים במים על מנת לספוג אנרגיה ולקרר מערכות שונות. טיפול יעיל במי במגדל קירור יספק תוצאות בחיסכון אנרגיה ותפוקת קירור מרבית.

טיפול מים בדודי קיטור

דודי קיטור מיועדים ליצור קיטור לצרכים שונים בתעשייה, על מנת להגיע לתפוקת קיטור מרבית וחיסכון באנרגיה, יש לטפל בדוד באופן שוטף.

ריכוך וסינון מים

ריכוך מים על ידי שרף מחליף יונים ימנע ממערכות לצבור אבנית, מערכת ריכוך מים הינה בין האפקטיביות כיום להוצאת סידן ממים קשים.

ניקויים כימיים

ניקוי כימי מיועד להחזיר את מחליפי חום ומעבים למצב בו מתבצעת החלפת חום טובה ומאפשרת חיסכון אנרגיה בהפעלת מערכות קירור וחימום.

אוסמוזה הפוכה

אוסמוזה הפוכה היא מערכת שפועלת באופן הפוך מתהליך אוסמוזה טבעי, ומסלקת את כל חלקיקי המלחים מהמים עד קבלת מים מזוקקים.

כימיקלים לטיפול מים

כימיקלים לטיפול במים במגדלי קירור, מערכות סגורות, דודי קיטור. כימיקלים נגד אבנית, קורוזיה ובקטריות. הדרך היעילה לטיפול במים.

חברות שאיתם אנו עובדים

החזון והערכים שלנו

החזון והערכים שלנו כחברה, הם חלק בלתי נפרד מההתפתחות הטכנולוגית, המחויבות, החדשנות ובמתן פתרונות בתחום תעשיות טיפול במים, תוך שמירה על איכות הסביבה.

לקבלת הצעת מחיר - צור קשר